הזמנת ד"ר יחיאל הררי להרצאה


רוצים לצקת תוכן לכינוס שאתם מארגנים? לרגש את המשתתפים? לקדם חשיבה יצירתית? לגבש ולהחדיר מוטיבציה ותחושת שליחות בעובדים? להטמיע את עקרונות ההגבהה בקרב צוותים חינוכיים? לרומם את השבת או החג?

'התבוננות' מקבלת בברכה הזמנה למפגשים עם קבוצות, חברות וארגונים, במסגרת כנסים עסקיים, השתלמויות, חוגי בית, ימי עיון, סדנאות סמינרים, חגים ושבתונים.

ההרצאות והסדנאות מועברות על-ידי ד"ר יחיאל הררי ו/או עו"ד ענת הררי. ההרצאות הן מקצועיות, צבעוניות, מרעננות ומעוררות מחשבה, גדושות דוגמאות וסיפורים, מותאמות לקהל ולאירוע ומלוות במצגות על-פי מידת הצורך.

בשנים האחרונות ד"ר הררי הרצה בעשרות רבות של ערים בארץ ובעולם, מול מגוון רחב של קהלים וארגונים ובהם: קהילות יהודיות בחו"ל וקהילות מקומיות בארץ; קהילות בתי חב"ד; צרכני תרבות במתנ"סים מקומיים; עובדי הביטוח הלאומי, עובדי צה"ל; עובדי התעשייה האווירית; עובדי מט"י (מרכזי טיפוח יזמות); מנהלי רשת אמי"ת; חברות היי-טק; משתתפי התיקון הגדול בצוותא; סטודנטים בכל המכללות והאוניברסיטאות בארץ; ארגוני מורים; אחיות נאמנות סוכרת בשערי צדק; פסיכולוגים ועו"סים; אנשי צבא בכירים; מתנדבי משמר אזרחי; עובדי בנק הבינלאומי; עמותת המורים; עיריית ירושלים, פתח תקווה ורשויות מקומיות נוספות; עובדי חברת הביטוח מגדל; צוותי מכינות, מחנכים, מטפלים מקצועיים, מדריכי פנימיות נוער, תלמידי מכינות קדם צבאיות, תלמידי תיכונים, ישיבות ואולפנות, מדריכות באשכולות ועוד.
בתוך כך ד"ר הררי העניק שירותי תוכן, השתלמויות והרצאות למגוון מפיקים ואמרגנים ובהם: משרד החינוך; לב הארוע תיירות ונופש; בית המרצים; רעות הפקות תרבות; שבטבע; פסטיבל לא בשמיים, מכון תבור (מדרשה למנהיגות חברתית); התקשרות חוויה יהודית; זהות (קרן סטון); מרכז מורשת בגין; הרוח החיה – טלי אברהמי; חב"ד בקמפוס, חל"ד ועוד ועוד.

* לברור פרטים נוספים והזמנות נייד: 052-2633945; או באמצעות טופס צור קשר.


להפוך חולשות לחוזקות, זאפה גני יהושע, ת"א

להפוך חולשות לחוזקות תמונות על ידי Yehiel Harari

נושאי הרצאות פופולריים:

אומנות ההגבהה – הורות וחינוך על פי חכמת היהדות

סדנה לצוותי מורים, מנהלים והורים. הסדנה הועברה בבתי ספר רבים ומול עשרות צוותים חינוכיים ועוררה הדים רבים. ניתן להזמין את הסדנה בצורה של מפגש חד פעמי או סדרת מפגשים.

הסדנה מבוססת על תכני רב המכר אומנות ההגבהה – המדריך להורות וחינוך על-פי חכמת היהדות. ומבוססת על הטמעת “שיח של הגבהה” אשר יישומו עוזר לילדים להתגבר על מהמורות רגשיות, כעסים, פחדים, עצבות, חוסר הערכה עצמית ואטימות; להתמודד עם כישלונות ודחייה; ליצור פתיחות לשיח, בעיקר עם נוער מתבגר. הסדנה עוסקת גם בשאלות כלליות כמו מהם גבולות, מה חשיבותם, כיצד מציבים אותם ומה ההבדל בין גבול פנימי לגבול חיצוני.

הסדנה מפגישה את הקהל עם שיטה שתפקידה לסייע להורים ומחנכים להגביה את המציאות הרגשית של ילדיהם כך שיֵדעו להתמודד עם רגשות לא־רצויים ולעורר רגשות מתוקנים ובריאים.

לתגובות על הרצאות בנושא אומנות ההגבהה (יש לגלול מטה). לתכני הסדנה.

לפרוץ את גבולות האישיות

האם אנחנו יכולים להשתנות? מה חוסם אותנו מלהשתנות?

הרצאה על-פי ספרו החדש של ד"ר יחיאל הררי

לפרוץ את גבולות האישיות – יסודות תורת הנפש ביהדות.

– שפע והשפעה – לעבור מתודעת עני לתודעת עושר

המעבר מתודעה של עוני לתודעה של עושר היא בשורה המיועדת לכל אדם. זוהי תודעה עתידנית, גאולית, הקשורה בתיקון אדם ועולם.
השאלה היא מהי תודעת עושר מתוקנת? במה היא תלויה? האם היא משפיעה על מצב חשבון הבנק וכיצד?
מדוע אדם יכול להיות עשיר מבחינה כלכלית ועדיין עני?

ראו גם את הסדנה המיוחדת עם איתן עזריה בנושא.

– לפרוץ גבולות בעסקים – כיצד עושים זאת?

לכל עסק יש גבולות טבעיים שבתוכם הוא מתנהל. פריצת הגבולות הללו דורשת מספר מרכיבים כמו יצירתיות, שינוי תודעתי, ניצול הזדמנויות, אמון בערך שהעסק נותן ועוד.

מטרת ההרצאה היא להעניק ליזמים ובעלי עסקים כלים כדי למקסם את הפוטנציאל העסקי ולפרוץ גבולות טבעיים ותודעתיים.

מה נדרש כדי לפרוץ גבולות?

הרצאה פותחת בכנס אילת לעסקים ה-5

עקרונות ההפוך – חשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל

מהי חשיבה יצירתית וכיצד מטמיעים אותה בארגון? כיצד הטמעת החשיבה היצירתית יכולה לעזור לגיבוש והגברת המחויבות לארגון 

חשיבה יצירתית על פי תורת הסוד היא תהליך של הסרת חסמים בנפש, במטרה לגלות את מלוא כוחות הנפש. חסמים בממד הרגשי והשכלי המצמצמים את זווית הראייה ומכסים על היצירתיות.

ההרצאה מציגה את עקרונות החשיבה היצירתית ומדריכה כיצד להטמיע עקרונות אלה, מתוך מטרה להוביל למימוש הפוטנציאל של המשתתפים כיחידים וכקבוצה. 

על-פי הספר הפוך – חשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל בדרך הסוד היהודי.

לנצח כל רגע מחדש – בעל התניא ושיטתו

מסע הכרות עם בעל התניא ושיטתו, על-פיה האדם נידון למאבק פנימי מתמיד. המשימה שלו, משימת חייו, היא לנצח את המאבק ברגע הנוכחי. דומה שהגישה האופטימית הזאת כלפי נפש האדם והטענה שבכל רגע יכול האדם לנצח במאבקי הנפש שלו, הן אלו ששובים את לבם של רבים.

תורת הנפש על-פי התניא עונה על סדרת שאלות תיאורטיות ומעשיות, כגון: מהן חסימות רגשיות וכיצד הן משפיעות על חיינו; כיצד לעתים אנו פוגשים אנשים שלרגע אחד נדמים כמלאי ביטחון עצמי ורצון לתת ורגע לאחר מכן הם מכווצים ומכונסים בתוך עצמם; מה המקור להתפרצויות ולהתקפי חרדה; מהיכן נובעת תחושת חוסר המשמעות ועל איזה יסודות צומחת יהירות ואטימות. 
בעקבות רב המכר – לנצח כל רגע מחדשלסדנה אונליין-לנצח כל רגע מחדש

– איך למנוע מחלות ולשמור על בריאות הנפש והגוף

ד"ר הררי היה שותף בשנים האחרונות למעלה מתשעה פסטיבלי בריאות ארציים בהפקת שבטבע, בהם התקיימו הרצאות משולבות של בריאות הגוף והנפש, יחד עם מומחי בריאות ובהם הרב יובל אשרוב, ד"ר גיל יוסף שחר, אסתר לחמן, ד"ר יקיר קאופמן, ד"ר חיים רוזנטל, איציק וקסלר ועוד.

נושאים פופולריים:
בריאות וחולי: בעיות בריאותיות, החשש מפניהן, דרכי התמודדות ומניעה

איך לשנות דפוסים לא בריאים ולאמץ חיי בריאות

עצות הרמב"ם: כיצד לקחת אחריות על הבריאות שלנו

לחיות עם הזמן – חגים, מועדי ישראל וארועים מיוחדים

ראש חודש? אלול וחגי תשרי? מתקרבים לשבועות? י"ט כסלו? מתעניינים בפרשת השבוע? לזמן ביהדות משמעות מעמיקה. הכנה לקראת מועדים ואירועים ספציפיים מעשירה את אותם אירועים ומונעת מהם להיות סתמיים. ד"ר יחיאל הררי מעניק סדרת הרצאות ייחודיות המתאימות לחגים, מועדי השנה, ראשי חודשים ופרשת השבוע. כל ההרצאות מספקות הצצה לתוך עולמה הפנימי של המחשבה ותורת הנפש היהודית לצד ליקוט תובנות מעשיות ומעשירות מתוך המועדים הרלוונטיים.

שיח בפסטיבל לא בשמיים עם פרופ' חביבה פדיה

זוגיות ואהבה

מהם סודות הזוגיות הטובה? כיצד אפשר 'להתאהב' מחדש בבן הזוג? כיצד מתמודדים עם קשיים ומשברים בזוגיות? מה המקום של ה'אני' והצמיחה האישית בזוגיות? עד כמה צריך לעבוד ולהתאמץ על-מנת לשמר את המסגרת הזוגית?
ההרצאה מתבססת על הספר הפופולארי – 'על זוגיות והתאמה' ומעניקה למשתתפים כלים להעריך טוב יותר את החיים הזוגיים. זאת לצד סדרה של עצות פרקטיות למימוש עצמי בתוך המסגרת הזוגית ולכינון זוגיות מוצלחת.

התמודדות עם שיגרה ושחיקה

בשגרה יש צד חיובי וצד שלילי. היא מעניקה לנו יציבות, ביטחון ויכולת להסיר מסכות. בה בעת השגרה מעוררת בנו תחושת חסך, קורבנות, חוסר מיצוי עצמי ופניות נפשית. שיטת בעל התניא רואה בשגרה מעין מסך, פרגוד, המסתיר לנו את היכולת לנצל את מלוא הפוטנציאל שלנו, ודוחקת אותנו לשקוע בעצמנו. התמודדות עם שגרה מחייבת מודעות ובעיקר שינוי זווית הראיה.
ההרצאה מנחה כיצד להתגבר על שיגרה בעבודה ובחיים האישיים ובתוך כך מעודדת להפיק מעצמנו יותר, כחלק מהענקת משמעות ותוכן לחיים.

עסקים, עבודה, רוחניות והיחס אל טרדות הפרנסה

האם קיימת סתירה בין כמיהה להתפתחות רוחנית לבין רצון טבעי ברווחה חומרית? מדוע עול הפרנסה מכביד כל-כך? מהיכן נובעות טרדות הפרנסה? האם יש להן תפקיד או תכלית? כיצד לשחרר חסימות פסיכולוגיות בעבודה? האם ניתן להתמודד עם הלחץ הכלכלי? מה המשמעות של להיות עשיר ומהו ניסיון של עוני? אילו תכונות נדרשות כדי להתעשר? כיצד ניתן להגביר את סיכויי ההצלחה בעבודה ובעסקים?

ההרצאה בוחנת את טרדות הפרנסה והלחץ מעבודה מזווית ייחודית ומעניקה סדרה של עצות מעשיות להתמודד עם טרדות אלה ביעילות. ההרצאה מבוססת על יסודות מהספר – טרדות הפרנסה.

סודו של הרבי

הרבי מלובביץ’ הפך את קומץ החסידים שנותרו לאחר השואה למעצמה חוצת גבולות ויבשות. עד היום דמותו מרתקת ומעוררת סקרנות לא רק בעיני חסידיו ואוהדיו. מה היה בו שקסם למאות–אלפים ברחבי העולם? מה סוד הכריזמה שלו?
ד"ר יחיאל הררי הוא מחבר הביוגרפיה סודו של הרבי, שראתה אור בהוצאת ידיעות ספרים, הייתה לרב מכר וזכתה באות ספר הזהב. 
ההרצאה מזמינה את הקהל למסע שבמהלכו ננסה לפענח את סוד השפעתו של הרבי ונכיר יסודות מתורתו.

שיחות העצמה לבני נוער, צעירים, מתגייסים וחיילים

מנהיגות, קבלה החלטות, לקבל את עצמנו, להתמודד עם קשיים, דחייה, רגשות לא רצויים, עצבות ומתחים. תורת הנפש מעניקה מרחב שלם של מסרים שנועדו לעזור לנו להתפתח כבר מגיל צעיר. השיחה גורמת לבני הנוער לחשוב, להתבונן בעצמם אחרת, לקבל פרספקטיבה לחיים ולהרחיב את זווית הראייה בה הם מקבלים את עצמם.

***

הרצאות פתוחות לקהל הרחב מתעדכנות מעת לעת ביומן הארועים. 

להופעות בתקשורת


מלון מעלה החמישה

עם אביתר בנאי, עדן הראל ועוד מנשה, הרב מויאל ועוד

רוה"מ מקבל את העותק ה-30000 מסודו של הרבי. היה נרגש להזכר בפגישותיו עם הרבי וציין כי התמונה המופיעה בספר תלויה אצלו בחדר העבודה האישי. הבטיח לקרוא... בפגישה נכח גם הרב הראשי, הרב דוד לאו שסיפר שקיבל את הספר, קרא אותו מכריכה לכריכה ונהנה מאוד..
SAMSUNG

סמינר עם שולי רנד

קמפוס חיפהמסע גדולי החסידות

שיחה במרכז מורשת בגין – השלוחה הצפונית

אחרי הרצאה עם יוכי ברנדס

ביום חמישי שעבר התקיימה הדלקת נרות מסורתית של עובדי וסופרי הוצאת ידיעות. לא התכוונתי, וממש לא מגיע לי לשבת ליד הרב סבתו. אבל איכשהו דובי איכנוולד, עורך ידיעות ספרים, סידר כך את הדברים. את החמימות והייחודיות של הרב סבתו אי אפשר שלא להרגיש. התמונה התפרסמה בעיתון ידיעות ביום שישי האחרון
?
IMG-20160703-WA0005
IMG-20160703-WA0004
66341_16_8608_167298478
936236_10201167983225401_783224822_n
15776_10204935780937989_7059510396412452694_n

  לקט פרסומים:  
  

nf_6747_83856
Seforim VeSofrim
hanuka
nf_9309_234328

הזמנה להרצאה בפני הקהילה היהודית דוברת עברית בטורנטוהרצאה בפני הקהילה היהודית בהונג קונגהרצאה בפני הקהילה היהודית בבנגקוק, מלון שנגרילה

12421651_1548532688806168_1129719293_n
94199_75_11194_3133927080

פסטיבל לא בשמיים, תשע"ח, 2018

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא פסח.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא שבועות.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא אוניברסיטת-תל-אביב-724x1024.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא הרב-גרוסמן-1024x768.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא אבשלום-קור-1024x768.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא ערב-לרבי-תא-תשעט-ג-תמוז-724x1024.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא מורשת-777x1024.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא כנס-הבריאות-הרביעי-1024x724.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא רינתיה-724x1024.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא ספרד-בחנוכה-597x1024.jpeg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא מסע-חורף-תשפ-לגדולי-החסידות-721x1024.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא לוז-ספרד-724x1024.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא בריאות2-1024x724.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא פתח-תקווה-724x1024.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא בית-הכרם-724x1024.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא כנס-הרמבם-האחד-עשר-724x1024.png
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא europe-1024x865.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא כנס-בריאות5.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא כנס-הבריאות-החמישי-1024x724.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא 555.png
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא פסח-שבטבע.jpg
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא ממעל-ממש.jpg
Back to top button
דילוג לתוכן