רכישת מנוי להתבוננות

מנוי התבוננות מקדם שינוי רגשי, צמיחה והתפתחות אישית, זוגית ומשפחתית. הוא מומלץ מאוד למי שרוצה להעמיק בתכנים, להטמיעם ולהשיג תוצאות תוך גיבוש הידע בצורה שיטתית, סדורה ומעשית.

המנוי מאפשר כניסה חופשית לכל התכנים, השיעורים, הסדנאות ותוכניות האימון שבאתר למשך שנה.מה כוללת תוכנית המנויים? הנה כל הבונוסים הייחודיים למצטרפים:

1. כל ספריית התבוננות

בדידות, עצבות, כעס, אהבה, אינטימיות, מימוש הפוטנציאל השכלי, חרדות, הורות, חיבור לעצמי ועוד ועוד.
כל שיעורי התבוננות (וכל השיעורים באתר) זמינים לכם מתי שתרצו וכמה שתרצו.

2. לימוד בתניא במבט נשי עם ענת הררי

הלימוד בזום פתוח לכולן (הנה לינק לקבוצת הוואטספ של הלומדות). ארכיון השיעורים זמין למנויות.


3. תוכנית תורת האישיות

כיצד בנויה האישיות שלנו? כיצד הכרת מבנה האישיות שלנו ושל הסובבים אותנו יכולה לעזור בהתמודדות רגשית ובשיפור יחסים? האם אפשר לשנות מבנה אישיות?

תוכנית כתובה לתרגול והטמעה לצד קורס מצולם לייב העוסק בכל השאלות החשובות של תורת האישיות. התוכנית מומלצת ביותר. לינק לכל הפרטים.

4. לנצח כל רגע מחדש – הסדנה

סדנת אונליין חובה להתמודדות עם סטרס. עשרה מפגשים סדורים, מוקלטים. הסדנה כוללת הנחיות כתובות לתרגול ועבודה עצמית, מצגות, מקורות וסיכומים. הסדנה מתרגמת את רעיונות בעל התניא לטכניקה מעשית. אתם מוזמנים ללמוד עוד אודות הסדנה בלינק. הנה לינק לכל המידע על הסדנה.

5. אומנות ההגבהה – סדנת הורות וחינוך

סדנת ההורים – אומנות ההגבהה – מציגה עקרונות חינוכיים, תובנות, עצות, טכניקות וכלים מעשיים, המתגבשים לכדי שיטה חינוכית שלמה וסדורה שנועדה לעזור לילדים לצלוח משברים ולנצח קרבות פנימיים, לחזק את האמון שלהם בעצמם ולגלות כוחות חבויים. בסדנה למעלה מעשרים פרקים מצולמים ומוקלטים עוצמתיים. בלינק תמצאו את כל המידע על הסדנה.

6. להיפטר מהעצבות

תוכנית אימון מפורטת, עוצמתית ומלאת אנרגיות. תוכנית האימון היא בת שבעה פרקים מצולמים וחמישה מוקלטים ובהם הוראות מעשיות ומדויקות למניעת עצבות, להתמודדות עמה כשהיא תוקפת וליישום שיטות התבוננות שיעזרו לנו לדחות את נזקי העצבות. בלינק הזה תקראו את כל המידע על תוכנית האימון.

7. סדרת זוגיות

להתגבר על ריחוק פיזי ורגשי שהתפתח; לעורר את כוח התענוג בזוגיות; לברר לעצמי למה בכלל אני רוצה בקשר הזה; לגלות מה כל אחד מבני הזוג יכול וצריך להביא לקשר; לתקן תנועות רגשיות לא רצויות שמפריעות לקשר ועוד ועוד. למידע נוסף על הסדרה.

8. קורס – עקרונות הליווי הרגשי + סדרת עשר הספירות

כיצד ניתן לעזור לאדם קרוב, בן זוג, ילד או חבר, להתגבר, לנצח את הקרבות שלו, לשנות זווית ראייה? ממה צריך להימנע? ומה אם הוא דוחה אותי ולא רוצה את עזרתי? לכל הפרטים על הקורס.

סדרת עשר הספירות היא הסדרה המעמיקה ביותר בהכרת כוחות הנפש.

9. חדש! תוכנית החילוץ – בוסטר להתמודדות עם דכאון, פחדים וחולשת הנפש.

מדוע זה קורה לנו? מניין הכבדות והדיכאון? כיצד מתמודדים עמם? תוכנית הבוסטר נועדה לסייע לנו להבין את הרגשות הלא רצויים, את מקורות ההזנה שלהם, ולאמץ סדרה של כלים ועצות יישומיים לחילוץ. למידע נוסף על התוכנית

10. הספרים: יום הולדת + טרדות הפרנסה + על זוגיות והתאמה + חלומות ומשמעותם

כן, מגיעות לכם עוד ארבע מתנות. הספרים יום הולדת – ראש השנה הפרטי לצמיחה רוחנית + על זוגיות והתאמה + חלומות ומשמעותם + טרדות הפרנסה – זמינים עבורכם להורדה בתצורה אלקטרונית (קובץ PDF).
*לבעלי מנוי חודשי בהתחייבות לשנה.

11. ספרים קוליים

אין לכם זמן לקרוא? מעדיפים להאזין לספר בזמן הנהיגה או בכל זמן אחר? הספרים המוקלטים הם הפתרון המושלם עבורכם. זמינים עבורכם כרגע 3 ספרים קוליים: לנצח כל רגע מחדש | הפוך (חשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל) | יום הולדת.
*לבעלי מנוי חודשי בהתחייבות לשנה.

12. השתתפות פרונטלית בקורסים בזום שעולים במהלך השנה.


הצטרפו כעת וכל התכנים ייפתחו מיידית:

להרשמה

שאלות נפוצות

⇐ האם נדרש ידע מוקדם כדי להצטרף ללימודי התבוננות?

השיעורים בנויים כך שכל שיעור עומד בפני עצמו ואינו דורש ידע מוקדם. כך שכל אחד ואחת יכולים להצטרף לכל שיעור בכל עת. יחד עם זאת כל השיעורים יחד מעניקים תמונה מלאה של מבנה הנפש ושל מגוון הכלים להתמודדויות רגשיות, זוגיות, משפחתיות ותעסוקתיות.

⇐ האם מי שהוא בעל ידע בתורת הנפש היהודית ימצא ערך מוסף בלימוד ובסדנאות?

בהחלט והרבה יותר מכך. הלימוד מוסבר בשפה פשוטה וקולחת ובה בעת חודר לעומק ההבנה של תורת הנפש היהודית ומציע מקורות והיבטים ייחודיים לצד כלים מעשיים. בפועל לומדים איתנו עשרות תלמידים שלמדו במגוון מסגרות מקצועיות ואחרות.

האם המנוי מתחדש אוטומטית?

התוכניות באתר משתנות מעת לעת.

המנוי החודשי מתחדש אוטומטית. ביום בחודש בו הוא נוצר. מנוי שנתי אינו מתחדש אוטומטית.

⇐ כיצד ניתן לבטל את המנוי?

המסלול השנתי אינו ניתן לביטול מפני שהוא פותח עם רכישת המנוי את כל הסדנאות והשיעורים בשווי אלפי שקלים.

מסלול חודשי: אם אינכם רוצים בחידוש המינוי החודשי לאחר תקופת ההתחייבות פשוט שלחו אלינו מייל לכתובת: hitbonenut@gmail.com או לדף צרו קשר עם בקשה להפסקת המנוי ואנחנו מייד נוודא שלא תחויבו בסיום תקופת החיוב הבאה. תוכלו להיכנס לתכנים עד סיום החודש עבורו שילמתם.

וחשבונית?
נשלחת אליכם ישירות למייל בכל חודש במנוי החודשי ועם ההרשמה במנוי השנתי. אם תרצו את שם החברה שלכם על החשבונית הקפידו לציין זאת בפרטי התשלום.

האם ניתן להקפיא מנוי?
מנוי שנתי ומנוי חודשי בהתחייבות לשנה לא ניתן להקפיא. הסיבה היא שעם רכישת המנוי נפתחות עבורכם כל הסדנאות בשווי אלפי שקלים. כך שהתשלום הוא בעיקרו עבור הסדנאות שנפתחו.

מנוי חודשי מתחדש ניתן להפסיק או להקפיא בכל עת.

האם אפשר להדפיס ולהוריד את המקורות וסיכומי הסדנאות?
בהחלט. אפילו רצוי.

האם אפשר לשתף את התכנים הסגורים למנויים?
המנויי הוא אישי ולכן אין לשתף את התכנים הסגורים למנויים.

בהצלחה!


נתקלתם בבעיה? יש לכם שאלה? אנחנו כאן. מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

אנחנו זמינים לכל שאלה טכנית או תוכנית. בהצלחה!

הצטרפו עכשיו כמנויים ומייד תוכלו ליהנות מכל התכנים!


7 Comments

 1. יישר כח ובהצלחה נוהג בחודשיים האחרונים להאזין לשתף. הדברים מרחיבים ובונים הכרות ומשמעות לשפה מהמקורות, לצד תכנים שמוגשים עם חיבור למקורות בארון הספרים היהודי ובציר הזמן לצד חסידות שזו התחנה הראשונה שבה העיון בחסידות היה ברור ומאיר דמויות ספרים והיחס לנושא. תמורה טובה לבחור בתוכן שהמגיש אותו גם חי אותו ולא רק כשיקול כלכלי, הרבה תוכן מוגש ללא עלות. מעיון באתר יש תוכן לימודי וזה ממש חיובי. תודה

 2. שלום
  אני מאמינה רבות לפודקאסטים המפורסמים, דרך הספוטיי.

  אני מתעניינת בסדרה שמפתחת בתחילת ספטמבר.

  כמה אנשים ישתתפו בה, בערך?
  והאם זה סינכרוני, כלומר יש מקום להשתתפות פעילה של הלומדים, שאילת שאלות וכדומה תוך כדי השיעור?
  בתודה קרן

  1. שלום וברכה, המטרה לא ליצור עוד הרצאה אלא לימוד משותף מטקסט.
   אי אפשר לדעת, היו שיעורים בעבר של 200 והיו של 20.
   כן, יהיה מקום להשתתפות פעילה

 3. שלום,שמי עזרא כהן,נרשמתי לסדנא בימי שלישי,אני מצליח להכנס,אודה לכם את תוכלו לעזור בעניין.
  הסיסמא שברשותי היא6547589
  אנא בידקו אם יש בה טעות.
  מחכה לתשובה.

 4. בחרתי השבוע במנוי שנתי ושולם על ידי אסתר סעצי׳חסרה לי ההנחיה איך אני נכנסת לאתר ומגיעה לשיעורים בימי שלישי וראשון בשעה שנוחה לי ׳אודה לכם אם תוכלו להשיב בהקדם תודה אסתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
דילוג לתוכן