רכישת מנוי להתבוננות

מנוי התבוננות מקדם שינוי רגשי, צמיחה והתפתחות אישית, זוגית ומשפחתית. הוא מומלץ מאוד למי שרוצה להעמיק בתכנים, להטמיעם ולהשיג תוצאות תוך גיבוש הידע בצורה שיטתית, סדורה ומעשית.

תוכנית המנויים מאפשרת כניסה לכל התכנים ללא הגבלה, כולל לסדנאות ולספריית לימודי התבוננות. המסלולים המוצעים בתוכנית המנויים:

1. מסלול מנוי שנתי במבצע: 40 ש"ח לחודש, בתשלום שנתי מראש. כולל כל התכנים.

להרשמה

* לינק לחידוש מנוי שנתי (ומעבר ממנוי חודש למנוי שנתי)

***

2. מסלול חודשי מתחדש: 55 ש"ח לחודש בלבד, ניתן לביטול בכל עת במייל אחד. כולל כל התכנים.

להרשמה

***

3. מנוי לחודש אחד בלבד: 79 ש"ח (כל ספריית התבוננות + תקצירים ומקורות+ספרים קוליים+השתתפות בשיעורים מיוחדים. המנוי אינו מתחדש ולא כולל סדנאות).

להרשמהמה כוללת תוכנית המנויים? הנה כל הבונוסים הייחודיים למצטרפים:

1. כל ספריית התבוננות

בדידות, עצבות, כעס, אהבה, אינטימיות, מימוש הפוטנציאל השכלי, חרדות, הורות, חיבור לעצמי ועוד ועוד.
כל שיעורי התבוננות זמינים לכם מתי שתרצו וכמה שתרצו.

2. שיעורים מיוחדים

במהלך השנה מתקיימים תדיר שיעורים למנויים בלבד. במפגשי זום אלה ניתן להעלות שאלות, להתייעץ, לחדד את ההטמעה והתרגול ועוד. השיעורים הייעודיים מתעדכנים באופן שוטף.

3. השתתפות במפגש התרגול לנשים

התרגול נועד לסייע בהטמעה של התכנים ויצירת קבוצה לומדת חזקה ותומכת. אתן מוזמנות להשתתף במפגשי התרגול, לשאול שאלות, להצביע על התמודדויות והצלחות ולבחון היכן התכנים פוגשים אתכם. (לנשים בלבד. ימי שלישי 20:00-21:00 בהובלת ענת הררי) ישנם גם סדנאות ושיעורים מיוחדים רק למנויים.

4. תקצירי שיעורים + מקורות + משימת תרגול

קובץ עם מקורות, סיכום השיעור והתרגול עולה לאתר ותוכלו להוריד אותו באופן חופשי. מנויים יכולים להדפיס את הסיכומים, התרגול והמקורות מהשיעורים הקודמים.

5. לנצח כל רגע מחדש (מנוי שנתי)

סדנת אונליין חובה להתמודדות עם סטרס. עשרה מפגשים סדורים, מוקלטים. הסדנה כוללת הנחיות כתובות לתרגול ועבודה עצמית, מצגות, מקורות וסיכומים. הסדנה מתרגמת את רעיונות בעל התניא לטכניקה מעשית. אתם מוזמנים ללמוד עוד אודות הסדנה בלינק. הנה לינק לכל המידע על הסדנה.

6. להיפטר מהעצבות (מנוי שנתי)

תוכנית אימון מפורטת, עוצמתית ומלאת אנרגיות. תוכנית האימון היא בת שבעה פרקים מצולמים וחמישה מוקלטים ובהם הוראות מעשיות ומדויקות למניעת עצבות, להתמודדות עמה כשהיא תוקפת וליישום שיטות התבוננות שיעזרו לנו לדחות את נזקי העצבות. בלינק הזה תקראו את כל המידע על תוכנית האימון

7. סדנת זוגיות (תעלה בקרוב, מנוי שנתי)

להתגבר על ריחוק פיזי ורגשי שהתפתח; לעורר את כוח התענוג בזוגיות; לברר לעצמי למה בכלל אני רוצה בקשר הזה; לגלות מה כל אחד מבני הזוג יכול וצריך להביא לקשר; לתקן תנועות רגשיות לא רצויות שמפריעות לקשר ועוד ועוד. למידע נוסף על הסדנה אונליין

7. אומנות ההגבהה (מנוי שנתי)

סדנת ההורים -אומנות ההגבהה – מציגה עקרונות חינוכיים, תובנות, עצות, טכניקות וכלים מעשיים, המתגבשים לכדי שיטה חינוכית שלמה וסדורה שנועדה לעזור לילדים לצלוח משברים ולנצח קרבות פנימיים, לחזק את האמון שלהם בעצמם ולגלות כוחות חבויים. בסדנה למעלה מעשרים פרקים מצולמים ומוקלטים. בלינק תמצאו את כל המידע על הסדנה.

8. הספרים: יום הולדת + על זוגיות והתאמה + חלומות ומשמעותם

כן, מגיעות לכם עוד שלוש מתנות. הספרים יום הולדת – ראש השנה הפרטי לצמיחה רוחנית + על זוגיות והתאמה + חלומות ומשמעותם – זמינים עבורכם להורדה בתצורה אלקטרונית (קובץ PDF).

8. ספרים קוליים

אין לכם זמן לקרוא? מעדיפים להאזין לספר בזמן הנהיגה או בכל זמן אחר? הספרים המוקלטים הם הפתרון המושלם עבורכם. זמינים עבורכם כרגע 3 ספרים קוליים: לנצח כל רגע מחדש | הפוך (חשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל) | יום הולדת

9. כל השיעורים באתר

באתר התבוננות יש מגוון שיעורים נוסף על שיעורי התבוננות. חלקם פתוחים לגולשים וחלקם סגורים. מנויים נהנים מכל השיעורים הסגורים.


שאלות נפוצות

האם נדרש ידע מוקדם כדי להצטרף לשיעורים?

השיעורים בנויים כך שכל שיעור עומד בפני עצמו ואינו דורש ידע מוקדם. כך שכל אחד ואחת יכולים להצטרף לכל שיעור בכל עת. יחד עם זאת כל השיעורים יחד מעניקים תמונה מלאה של מבנה הנפש ושל מגוון הכלים להתמודדויות רגשיות, זוגיות, משפחתיות ותעסוקתיות.

האם מי שהוא בעל ידע בתורת הנפש היהודית ימצא ערך מוסף בלימוד?

בהחלט והרבה יותר מכך. הלימוד מוסבר בשפה פשוטה וקולחת ובה בעת חודר לעומק ההבנה של תורת הנפש היהודית ומציע מקורות והיבטים ייחודיים לצד כלים מעשיים. בפועל לומדים איתנו עשרות תלמידים שלמדו במגוון מסגרות מקצועיות ואחרות.

האם המנוי מתחדש אוטומטית?

תוכניות המנוי משתנות מפעם לפעם.
מנוי השנתי אינו מתחדש אוטומטית. גם המנוי לחודש אחד בלבד אינו מתחדש אוטומטי.

מנוי חודשי מתחדש אוטומטית, ביום בחודש בו המנוי נוצר. אם אינכם רוצים בחידוש המינוי החודשי פשוט שלחו אלינו מייל לכתובת: hitbonenut@gmail.com עם בקשה לא לחדש את המנוי ואנחנו מייד נוודא שלא תחויבו בסיום תקופת החיוב הבא. תוכלו להיכנס לתכנים עד סיום החודש עבורו שילמתם.

אם ברצונכם לעבור ממנוי חודשי לשנתי תוכלו לעשות זאת בלינק הזה.

וחשבונית?
נשלחת אליכם ישירות למייל בכל חודש במנוי החודשי, ועם ההרשמה במנוי השנתי. אם תרצו את שם החברה שלכם על החשבונית הקפידו לציין זאת בפרטי התשלום.

האם אפשר שיעור ניסיון?
בהחלט, הזינו פרטים למטה ותקבלו למייל מספר שיעורים להאזנה ולצפייה.

⇐ אפשר להאזין לשיעור אחד ספציפי?

ניתן לרכוש מנוי לחודש אחד בלבד (מרגע הרכישה). באמצעות מנוי זה ניתן במהלך החודש להאזין לכל השיעורים במסגרת לימודי התבוננות (הנה הרשימה המלאה) המנוי לחודש אחד אינו כולל את הסדנאות והתשורות המיוחדות, אבל כן כולל את הספרים הקוליים.

מה עושים בתרגול?
עובדים על הטמעת התכנים ופגישה שלהם בחיים האישיים שלנו. זאת מתוך מטרה לבנות תוכנית עבודה אישית לצד שיח משותף ומעצים.

התרגול הוא רק לנשים?
כן. ענת מעבירה את התרגול. יחד עם זאת כל הזמן נוספים שיעורים וסדנאות ייעודיים למנויים (גברים ונשים) על ידי ד"ר הררי שנועדו לעזור בהטמעה.

האם אפשר להדפיס ולהוריד את המקורות וסיכומי השיעור?
בהחלט. אפילו רצוי.

בהצלחה!


נתקלתם בבעיה? יש לכם שאלה? אנחנו כאן. מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

אנחנו זמינים לכל שאלה טכנית או תוכנית. בהצלחה!

הצטרפו עכשיו כמנויים ומייד תוכלו ליהנות מכל התכנים!⇐ אתם לא יודעים מה כוללים לימודי התבוננות?

⇐ הנה התפריט:

להתמודד עם רגשות לא רצויים – כדוגמת: חרדות, סטרס, בדידות, עצבות, כעסים, מרירות, עומס ואטימות.
לטפח את הזוגיות, לחזק את האהבה ולהתגבר על משברים.
לדחות מחשבות מבלבלות וליצור בהירות לגבי השליחות שלנו והדרך המתאימה לנו ביותר.
לחזק את הביטחון ולגלות נקודה עצמית פנימית, בלתי מותנית ולא מרצה.
לעודד חשיבה יצירתית כדרך חיים, באמצעות הסרת חסמים בנפש.
לרפא ולהצמיח יחסי הורים-ילדים בכל גיל בתוך כך לעזור לילדינו לגלות את כוחותיהם הפנימיים ולחזק את האמון שלהם בעצמם.
ליצור פתיחות לשיח בעיקר בקרב מתבגרים.
להצליח באימוץ תודעת בריאות

תגובה אחת

  1. בחרתי השבוע במנוי שנתי ושולם על ידי אסתר סעצי׳חסרה לי ההנחיה איך אני נכנסת לאתר ומגיעה לשיעורים בימי שלישי וראשון בשעה שנוחה לי ׳אודה לכם אם תוכלו להשיב בהקדם תודה אסתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button