רכישת מנוי להתבוננות

מנוי התבוננות מקדם שינוי רגשי, צמיחה והתפתחות אישית, זוגית ומשפחתית. הוא מומלץ מאוד למי שרוצה להעמיק בתכנים, להטמיעם ולהשיג תוצאות תוך גיבוש הידע בצורה שיטתית, סדורה ומעשית.

תוכנית המנויים מאפשרת כניסה לכל התכנים ללא הגבלה, כולל לסדנאות ולספריית לימודי התבוננות ומאפשר להשתתף בלימוד VIP. המסלולים המוצעים בתוכנית המנויים:

1. מנוי שנתי במבצע: 40 ש"ח לחודש, בתשלום שנתי מראש (אפשר בתשלומים. כולל כל התכנים + השתתפות בקבוצת VIP+ כל המתנות)

להרשמה

* לינק לחידוש מנוי שנתי (ומעבר ממנוי חודש למנוי שנתי)מה כוללת תוכנית המנויים? הנה כל הבונוסים הייחודיים למצטרפים:

1. תוכנית תורת האישיות

כיצד בנויה האישיות שלנו? כיצד הכרת מבנה האישיות שלנו ושל הסובבים אותנו יכולה לעזור בהתמודדות רגשית ובשיפור יחסים? האם אפשר לשנות מבנה אישיות?

תוכנית כתובה לתרגול והטמעה לצד קורס מצולם לייב העוסק בכל השאלות החשובות של תורת האישיות. התוכנית מומלצת ביותר. לינק לכל הפרטים.

2. לנצח כל רגע מחדש – הסדנה

סדנת אונליין חובה להתמודדות עם סטרס. עשרה מפגשים סדורים, מוקלטים. הסדנה כוללת הנחיות כתובות לתרגול ועבודה עצמית, מצגות, מקורות וסיכומים. הסדנה מתרגמת את רעיונות בעל התניא לטכניקה מעשית. אתם מוזמנים ללמוד עוד אודות הסדנה בלינק. הנה לינק לכל המידע על הסדנה.

3. אומנות ההגבהה – סדנת הורות וחינוך

סדנת ההורים – אומנות ההגבהה – מציגה עקרונות חינוכיים, תובנות, עצות, טכניקות וכלים מעשיים, המתגבשים לכדי שיטה חינוכית שלמה וסדורה שנועדה לעזור לילדים לצלוח משברים ולנצח קרבות פנימיים, לחזק את האמון שלהם בעצמם ולגלות כוחות חבויים. בסדנה למעלה מעשרים פרקים מצולמים ומוקלטים עוצמתיים. בלינק תמצאו את כל המידע על הסדנה.

4. להיפטר מהעצבות

תוכנית אימון מפורטת, עוצמתית ומלאת אנרגיות. תוכנית האימון היא בת שבעה פרקים מצולמים וחמישה מוקלטים ובהם הוראות מעשיות ומדויקות למניעת עצבות, להתמודדות עמה כשהיא תוקפת וליישום שיטות התבוננות שיעזרו לנו לדחות את נזקי העצבות. בלינק הזה תקראו את כל המידע על תוכנית האימון.

5. סדרת זוגיות

להתגבר על ריחוק פיזי ורגשי שהתפתח; לעורר את כוח התענוג בזוגיות; לברר לעצמי למה בכלל אני רוצה בקשר הזה; לגלות מה כל אחד מבני הזוג יכול וצריך להביא לקשר; לתקן תנועות רגשיות לא רצויות שמפריעות לקשר ועוד ועוד. למידע נוסף על הסדרה.

6. חדש! קבוצת לימוד VIP

בקבוצת המתקדמים אנו מעמיקים ברעיונות, מעשירים את עולם המושגים על-פי תורת הנפש היהודית ובוחנים דרכים להטמעה שלהם בחיי היומיום. בקבוצה מתאפשר לשאול שאלות באופן חופשי ולשתף בעבודה האישית.

המפגשים למתקדמים מתקיימים בימי שלישי ולאחר מכן עולים לאתר וזמינים למנויים בלבד. במקרה של שינוי במועדי המפגש אנו מודיעים על כך מראש. (המפגשים פתוחים לגברים ונשים).

7. כל ספריית התבוננות

בדידות, עצבות, כעס, אהבה, אינטימיות, מימוש הפוטנציאל השכלי, חרדות, הורות, חיבור לעצמי ועוד ועוד.
כל שיעורי התבוננות זמינים לכם מתי שתרצו וכמה שתרצו.

9. תקצירים + מקורות + משימת תרגול

קובץ עם מקורות, סיכום השיעור והתרגול עולה לאתר ותוכלו להוריד אותו באופן חופשי (לחלק מהשיעורים והסדנאות). מנויים יכולים להדפיס את הסיכומים, התרגול והמקורות מהשיעורים הקודמים.

10. כל השיעורים באתר

באתר התבוננות יש מגוון שיעורים נוסף על שיעורי התבוננות. חלקם פתוחים לגולשים וחלקם סגורים. מנויים נהנים מכל השיעורים.

11. הספרים: יום הולדת + על זוגיות והתאמה + חלומות ומשמעותם

כן, מגיעות לכם עוד שלוש מתנות. הספרים יום הולדת – ראש השנה הפרטי לצמיחה רוחנית + על זוגיות והתאמה + חלומות ומשמעותם – זמינים עבורכם להורדה בתצורה אלקטרונית (קובץ PDF).

12. ספרים קוליים

אין לכם זמן לקרוא? מעדיפים להאזין לספר בזמן הנהיגה או בכל זמן אחר? הספרים המוקלטים הם הפתרון המושלם עבורכם. זמינים עבורכם כרגע 3 ספרים קוליים: לנצח כל רגע מחדש | הפוך (חשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל) | יום הולדת


שאלות נפוצות

⇐ האם נדרש ידע מוקדם כדי להצטרף ללימודי התבוננות?

השיעורים בנויים כך שכל שיעור עומד בפני עצמו ואינו דורש ידע מוקדם. כך שכל אחד ואחת יכולים להצטרף לכל שיעור בכל עת. יחד עם זאת כל השיעורים יחד מעניקים תמונה מלאה של מבנה הנפש ושל מגוון הכלים להתמודדויות רגשיות, זוגיות, משפחתיות ותעסוקתיות.

⇐ האם מי שהוא בעל ידע בתורת הנפש היהודית ימצא ערך מוסף בלימוד ובסדנאות?

בהחלט והרבה יותר מכך. הלימוד מוסבר בשפה פשוטה וקולחת ובה בעת חודר לעומק ההבנה של תורת הנפש היהודית ומציע מקורות והיבטים ייחודיים לצד כלים מעשיים. בפועל לומדים איתנו עשרות תלמידים שלמדו במגוון מסגרות מקצועיות ואחרות.

האם המנוי מתחדש אוטומטית?

תוכניות המנוי משתנות מפעם לפעם.
מנוי שנתי אינו מתחדש אוטומטית.

מנוי חודשי מתחדש אוטומטית, ביום בחודש בו המנוי נוצר. אם אינכם רוצים בחידוש המינוי החודשי פשוט שלחו אלינו מייל לכתובת: hitbonenut@gmail.com עם בקשה להפסקת המנוי ואנחנו מייד נוודא שלא תחויבו בסיום תקופת החיוב הבאה. תוכלו להיכנס לתכנים עד סיום החודש עבורו שילמתם.

וחשבונית?
נשלחת אליכם ישירות למייל בכל חודש במנוי החודשי, ועם ההרשמה במנוי השנתי. אם תרצו את שם החברה שלכם על החשבונית הקפידו לציין זאת בפרטי התשלום.

האם אפשר שיעור ניסיון?
בהחלט, הזינו פרטים למטה ותקבלו למייל מספר שיעורים להאזנה ולצפייה.

מה עושים בתרגול?
עובדים על הטמעת התכנים ופגישה שלהם בחיים האישיים שלנו. זאת מתוך מטרה לבנות תוכנית עבודה אישית לצד שיח משותף ומעצים.

האם אפשר להדפיס ולהוריד את המקורות וסיכומי הסדנאות?
בהחלט. אפילו רצוי.

בהצלחה!


נתקלתם בבעיה? יש לכם שאלה? אנחנו כאן. מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

אנחנו זמינים לכל שאלה טכנית או תוכנית. בהצלחה!

הצטרפו עכשיו כמנויים ומייד תוכלו ליהנות מכל התכנים!⇐ אתם לא יודעים מה כוללים לימודי התבוננות?

⇐ הנה התפריט:

להתמודד עם רגשות לא רצויים – כדוגמת: חרדות, סטרס, בדידות, עצבות, כעסים, מרירות, עומס ואטימות.
לטפח את הזוגיות, לחזק את האהבה ולהתגבר על משברים.
לדחות מחשבות מבלבלות וליצור בהירות לגבי השליחות שלנו והדרך המתאימה לנו ביותר.
לחזק את הביטחון ולגלות נקודה עצמית פנימית, בלתי מותנית ולא מרצה.
לעודד חשיבה יצירתית כדרך חיים, באמצעות הסרת חסמים בנפש.
לרפא ולהצמיח יחסי הורים-ילדים בכל גיל בתוך כך לעזור לילדינו לגלות את כוחותיהם הפנימיים ולחזק את האמון שלהם בעצמם.
ליצור פתיחות לשיח בעיקר בקרב מתבגרים.
להצליח באימוץ תודעת בריאות

תגובה אחת

  1. בחרתי השבוע במנוי שנתי ושולם על ידי אסתר סעצי׳חסרה לי ההנחיה איך אני נכנסת לאתר ומגיעה לשיעורים בימי שלישי וראשון בשעה שנוחה לי ׳אודה לכם אם תוכלו להשיב בהקדם תודה אסתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button