תוכנית החילוץ

תוכנית החילוץ מדיכאון, חולשה וכבדות

מדוע זה קורה לנו? מניין הכבדות והדיכאון?

כיצד מתמודדים עמם?

תוכנית הבוסטר נועדה לסייע לנו להבין את הרגשות הלא רצויים, את מקורות ההזנה שלהם, ולאמץ סדרה של כלים ועצות יישומיים ומיידיים לחילוץ רגשי.


התוכנית מבקשת לתת מענה למצבים של חולשת הנפש, כבדות וסימני דיכאון*.

התוכנית מתבססת על תורת הנפש היהודית. המפגשים מציעים את הרעיונות בצורה יישומית, תוך הבנה רחבה של הנפש, לצד השיטות, הכלים והטכניקות שיכולים לשנות דפוסי חשיבה ולעזור לנו להתמודד עם רגשות לא רצויים.

ההנחה של תורת הנפש היהודית היא שאנחנו יכולים וצריכים להתמודד עם הרגשות הלא רצויים ולגלות רגשות מתוקנים. יתרה מכך, הקשיים שאנו חווים הם הזדמנות להתגבר ולצמוח.

*התוכנית מותאמת גם לצעירים המתמודדים עם הסתגרות, כבדות, חולשה וסימני דיכאון.

*התוכנית לא נועדה להחליף טיפול מקצועי, ולא מיועדת למצבים קליניים.


כמה זמן אורכת התוכנית?

התוכנית בנויה מ-13 מפגשים הנפרשים על-פני 13 יום.

כל מפגש הוא בן 20 דקות לערך, והם מכווינים לתרגול מעשי ושינוי דרכי חשיבה.

את המפגשים מעביר ד"ר יחיאל הררי.


כיצד מצטרפים?

התוכנית כל כך משמעותית, לכן חשוב לנו שהיא תהיה במחיר הנוח ביותר האפשרי, כדי שכל מי שצריך יוכל לאפשר לעצמו את התוכנית.

ניתן להצטרף לתוכנית דרך תוכנית המנויים. לכל הפרטים.

ניתן גם לרכוש את התוכנית בנפרד במחיר מיוחד. לרכישת התוכנית:

להרשמה

מה בתוכנית?

מפגש 1: לרצות להתרומם (פתוח לצפייה)

השלב הראשון הוא לעורר את הרצון להיחלץ מהרגש הלא רצוי שאוזק אותי.

מפגש 2: למה זה קורה לי

דיכאון, חרדות ורגשות לא רצויים אחרים הם קולות טבעיים בנפש. כדי להחליש את עוצמתם עלינו לברר במה הרגשות הלא-רצויים הללו תלויים, מתי הם מתגברים ומדוע.

מפגש 3: כיצד יוצאים מזה

הדיכאון נובע מהתפשטות של רגש, אולם הוא ניזון מדפוסי מחשבה מסויימים שחוזרים על עצמם. המטרה היא לאתר את דפוסי המחשבה ותודעה הללו ולשנותם.

מפגש 4: להשפיע ללא תנאי

העולם והנפש בנויים בצורה של "משפיע" ו"מקבל". העדר התאמה בין השפעה וקבלה יוצר חוסר איזון רגשי. המטרה ללמוד "לקבל" וללמוד להשפיע ללא תלות במי שיקבל.

מפגש 5: לבנות סדר יום

כדי להחליף את הקולות שבתוכי צריך לבנות סדר שלתוכו יוצקים את השינוי התודעתי. בניית סדר יום שיש בו מרכיבים של קבלה והשפעה נכונה היא הצעד הראשון.

מפגש 6: תזונה

מה שאנחנו מכניסים לגוף משפיע עלינו. שינוי בתזונה והרחקת מזונות בעלי השפעה לא רצויה על המצב הנפשי יעזרו לנו להחזיר שליטה על עצמנו ולהפוך את הגוף כלי לאור הנפש.

מפגש 7: להתחיל בפעילות

אין חשק לצאת? אני מתקשה לפתוח את התריסים כדי להכניס אור? הנה כמה עצות, טיפים וכלים שיעזרו לנו להתרומם ולנער את הגוף כדי להגביר את מידת החיות.

מפגש 8: מנטרות

לפעמים תמונות, תפיסות מעוותות, מתקבעות לנו בראש ומשפיעות עלינו בעוצמה. המטרה היא לקבע תפיסות אחרות, חיוביות, שיתנגנו לנו במחשבה.

מפגש 9: רשתות חברתיות

מבלי שנרגיש בכך, הרשתות גורמות לנו לרצות חיים של אחרים, ולא לקבל את החיים שלנו. כיצד להשתמש ברשתות בתבונה כדי להילחם בדיכאון ובבדידות.

מפגש 10: התמכרויות

סיגריות, סמים, מסכים – התענוג שבהתמכרות מספק בריחה לרגע. אבל יש מחיר לבריחה הזו. המטרה להבין את מחיר ההתמכרות וכיצד להחלץ ממנה.

מפגש 11: אני לא קורבן

הדרך להיחלצות עוברת במאמץ התודעתי לא להיות קורבן. כשאני נמנע מציפיות ולא חושב שמישהו חייב לי משהו, אני מצליח להשתחרר מהתלות ולהודות באמת.

מפגש 12: מה אני נותן בלי לצפות לתמורה

במידה שהאיום הרגשי נובע מהתעצמות הישות, אחת הדרכים להנמיך את עוצמתה היא לתת, להתקדש, להתמקד. בדרך זו אנחנו נפטרים מהצורך באישורים ומחלישים את העיסוק בעצמנו.

מפגש 13: מפגש מסכם

עם מה יצאנו? לאן ממשיכים מכאן? אי אפשר לנצח קרבות עתידיים. אני יכול לנצח רק את הקרבות הנוכחיים, אבל אני יכול וצריך לשמור על כושר, ערנות וחיוניות נפשית.לכל שאלה אתם יכולים לפנות אלינו ונשתדל לענות בהקדם.

לאחר הרכישה התוכנית זמינה לכם באופן מיידי, ותוכלו לחזור אליה מתי שתרצו ולהוריד את השיעורים אליכם לנייד.

התוכנית היא אישית ואין להעביר את שם המשתמש והסיסמה או את השיעורים באופן כלשהו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
דילוג לתוכן