אודות

בלוג התבוננות עוסק במגוון רחב של נושאים, מפסיכולוגיה יהודית ועד ספורט, מאקטואליה ועד ביקורות ספרים, מהזווית של המחשבה היהודית בכלל ותורת הנפש על-פי הקבלה והחסידות בפרט.

ד”ר יחיאל הררי, כתב את עבודת הדוקטור שלו בחוג לתקשורת באוניברסיטת תל-אביב (2005). הוא לימד באוניברסיטת תל-אביב ובביה”ס לתקשורת במכללת ספיר ושימש כעיתונאי, עוזר פרלמנטרי, יועץ תקשורת ויועץ מקצועי בכיר במשרד השיכון והבינוי ומשרד התעשיה והמסחר. יחיאל הררי

ספרו השישי, סודו של הרבי, הפך לרב מכר וזכה באות ספר הזהב (למעלה מ-20,000 עותקים) כחודשיים לאחר צאתו לאור (ידיעות ספרים, מאי 2013).

ספרו השביעי, לנצח כל רגע מחדש – שיחת נפש עם בעל התניא (ידיעות ספרים, נובמבר 2015), שטיפס לראש רשימות רבי המכר מייד עם צאתו לאור, מסכם למעלה מעשר שנות עיון, כתיבה והוראה בתחום תורת הנפש.

באחרונה ראה אור ספרו אומנות ההגבהה – מדריך להורות וחינוך על פי חכמת היהדות. הספר, שהספיק גם הוא להיכנס לרשימות רבי המכר, הוא מדריך  מעשי ורוחני כאחד, שמציע שיטה שלמה ומגובשת הכוללת עקרונות חינוכיים רלוונטיים לכל גיל ויישומיים בכל מצב. שיטה המיוסדת על אדני ההגות היהודית, ובעיקר על משנתם החינוכית של הרבי מלובביץ’ וחמיו הרבי הריי”צ, על תורת בעל התניא, האדמו”ר מפיאסצנה, הבעל־שם־טוב והרמב”ם.

הררי מרצה ומנחה סדנאות במגוון מסגרות.

קורות חיים מלאים;

להזמנת הרצאות;

לביקורות והופעות בתקשורת

לנצח כל רגע מחדש – הסדנה

ליצירת קשר

 

2 comments

  1. מעוניינית בסדנא לבעלי

  2. מתארגנת נסיעה לקברי צדיקים ברוסיה?
    אשמח לפרטים על המסע ודרך ליצירת קשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Powered by WishList Member - Membership Software