אודות ד"ר יחיאל הררי

ד"ר יחיאל הררי כתב את עבודת הדוקטור שלו בחוג לתקשורת באוניברסיטת תל-אביב. הוא לימד באוניברסיטת תל-אביב ובביה"ס לתקשורת במכללת ספיר ושימש כעיתונאי, עוזר פרלמנטרי, יועץ תקשורת ויועץ מקצועי בכיר במשרד השיכון והבינוי ומשרד התעשיה והמסחר. יחיאל הררי

ספרו השישי, סודו של הרבי, הפך לרב מכר וזכה באות ספר הזהב (למעלה מ-20,000 עותקים) כחודשיים לאחר צאתו לאור (ידיעות ספרים, מאי 2013).

ספרו השביעי, לנצח כל רגע מחדש – שיחת נפש עם בעל התניא (ידיעות ספרים, נובמבר 2015), שטיפס לראש רשימות רבי המכר מייד עם צאתו לאור, מסכם למעלה מעשר שנות עיון, כתיבה והוראה בתחום תורת הנפש.

ספרו השמיני, אומנות ההגבהה – מדריך להורות וחינוך על פי חכמת היהדות. שהספיק גם הוא להיכנס לרשימות רבי המכר, הוא מדריך מעשי ורוחני כאחד, שמציע שיטה שלמה ומגובשת הכוללת עקרונות חינוכיים רלוונטיים לכל גיל ויישומיים בכל מצב. שיטה המיוסדת על אדני ההגות היהודית, ובעיקר על משנתם החינוכית של הרבי מלובביץ’ וחמיו הרבי הריי”צ, על תורת בעל התניא, האדמו”ר מפיאסצנה, הבעל־שם־טוב והרמב”ם.

ספרו התשיעי, הפוך, עוסק בחשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל בדרך הסוד היהודי. באחרונה אחת ההוצאות הגדולות בסין רכשה את זכויות התרגום של הספרים הפוך ואומנות ההגבהה לטובת קהל הקוראים בסין.

ספרו העשירי, חיי שליחות, עוקב אחר סיפור חייו של הרב יצחק דוד גרוסמן ומפיק ממנו לקחים לגבי רעיון השליחות שיכול לשנות את חייו של כל אדם.

ספרו האחד עשר, לפרוץ את גבולות האישיות, בהוצאת ידיעות ספרים, מציע הבנה רחבה של יסודות תורת הנפש ביהדות.

בשנים האחרונות ד"ר הררי הרצה בעשרות רבות של ערים בארץ ובעולם, מול מגוון רחב של קהלים וארגונים ובהם: קהילות יהודיות בחו"ל וקהילות מקומיות בארץ; קהילות בתי חב"ד; צרכני תרבות במתנ"סים מקומיים; עובדי הביטוח הלאומי, עובדי צה"ל; עובדי התעשייה האווירית; עובדי מט"י (מרכזי טיפוח יזמות); מנהלי רשת אמי"ת; חברות היי-טק; משתתפי התיקון הגדול בצוותא; סטודנטים בכל המכללות והאוניברסיטאות בארץ; ארגוני מורים; אחיות נאמנות סוכרת בשערי צדק; פסיכולוגים ועו"סים; אנשי צבא בכירים; מתנדבי משמר אזרחי; עובדי בנק הבינלאומי; עמותת המורים; עיריית ירושלים, פתח תקווה ורשויות מקומיות נוספות; עובדי חברת הביטוח מגדל; צוותי מכינות, מחנכים, מטפלים מקצועיים, מדריכי פנימיות נוער, תלמידי מכינות קדם צבאיות, תלמידי תיכונים, ישיבות ואולפנות, מדריכות באשכולות ועוד.
בתוך כך ד"ר הררי העניק שירותי תוכן, השתלמויות והרצאות למגוון מפיקים ואמרגנים ובהם: משרד החינוך; לב הארוע תיירות ונופש; בית המרצים; רעות הפקות תרבות; שבטבע; פסטיבל לא בשמיים, מכון תבור (מדרשה למנהיגות חברתית); התקשרות חוויה יהודית; זהות (קרן סטון); מרכז מורשת בגין; הרוח החיה – טלי אברהמי; חב"ד בקמפוס ועוד ועוד.

2 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
דילוג לתוכן