הופעות בתקשורתפודקאסטים

תודעה מנצחת – הסודות של החגים | גיא זו ארץ וד"ר יחיאל הררי

מהם הכוחות והתודעה המנצחת שאפשר לאמץ בחגי תשרי?

מהי חשיבות השמחה וכיצד מאמצים תודעת שמחה?

למה קשה לנו לבקש סליחה? ולמה כדאי לנו לבקש סליחה?

שיחת יער מיוחדת עם גיא זו ארץ האחד והיחיד.

לפרוץ את גבולות האישיות – ספרו החדש של ד"ר הררי

האם אנחנו יכולים להשתנות? עד כמה מסלול חיינו מושפע מהתכונות היסודיות שעמן נולדנו? איך הכרת האישיות יכולה לסייע לנו בבחירותינו התעסוקתיות, החברתיות והזוגיות? ובכלל, מה הקשר בין נטיות רגשיות לא רצויות לבין סוגי אישיות שונים?

לפרוץ את גבולות האישיות מעורר שאלות אלה ורבות אחרות ומבקש לפענח את הסוד החשוב ביותר בחיים האנושיים – כיצד בנויה האישיות, מה הם מרכיביה, מה ההבדל בנטיות הרגשיות בין בני האדם, מה מניע לפעולה אנשים שונים, והחשוב מכול, מהו ארגז הכלים ההכרחי שבאמצעותו נוכל לפרוץ את הגבולות שהאישיות מציבה לנו, תוך ניצול כוחותיה לטובתנו.

הספר מציג את גוף הידע המעשי המשמעותי ביותר המסתתר בארון הספרים היהודי בכלל, ובמדף הקבלה והחסידות בפרט, ידע שנחצב מתוך עשרות רבות של כתבים ומציע מודל ייחודי של סוגי אישיות שונים. זהו ספר פוקח עיניים שישנה את יחסנו לעצמנו ולזולתנו.

ד"ר יחיאל הררי חיבר אחד-עשר ספרים שתורגמו לכמה שפות. בשנים האחרונות הוא לימד בכנסים, בסדנאות ובהשתלמויות בארץ ובעולם בפני מגוון רחב של קהלים וארגונים. הוא כתב את עבודת הדוקטור שלו באוניברסיטת תל אביב, שימש כעיתונאי, כיועץ פרלמנטרי וכיועץ מקצועי בכיר במשרדי ממשלה, ולימד באוניברסיטת תל אביב ובמכללת ספיר.

לפרוץ את גבולות האישיות מצטרף לשלושת ספריו בסדרת "התבוננות" בהוצאת "ידיעות ספרים": לנצח כל רגע מחדש (שיטתו של בעל התניא), אומנות ההגבהה (מדריך להורות וחינוך) והפוך (חשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל).

מתוך גב הספר. הוצאת ידיעות ספרים, 382 עמ', כריכה רכה, אוג' 2022.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
דילוג לתוכן