עדכון

תגובות קוראים

בסוף קיץ 2007, ערב ראש השנה ה’תשס”ח, יצאו ממכבש הדפוס הראשונים שבפרסומי ההוצאה. מאז הספרים עברו אלפי עיניים ובמערכת הצטברו תגובות רבות. החלטנו שהגיע הזמן לשתף את הקוראים באתר בתגובות וההתרשמויות מפרסומי ההוצאה.

אתם, הקוראים, מוזמנים להמשיך ולהביע את דעתכם, גם באמצעות מערכת התגובות, ולתאר את החוויות שעברתם בעקבות ובמהלך הקריאה. הזמנה זו פותחת דלת עבורכם להשתתפות ישירה ועקיפה בעיצוב פעילות ההוצאה ופרסומיה בעתיד הקרוב.

לקריאת תגובות קוראים מהאתר הישן.

לתגובות נוספות על פרסומים בתקשורת (ניסינו להעלות את חלקן לכאן בהצלחה חלקית).

Print Friendly, PDF & Email

12 comments

 1. פשוט חבל"ז. צריך קצת יותר פרסום, ושיכירו אתכם. זה ערוך טוב, בהיר, חזק ועמוק. המסרים נגעו בי.

 2. את האמת, כבר זמן רב אני שוקלת עם להגיב. בדרך כלל אני לא נוהגת לעשות כן. אבל העונג שגרמו לי הספרים מחייבים אותי להחזיר משהו בתמורה. אני כל הזמן חוזרת לספרים ומחכה לבאים.

 3. הספר הזה, זוגיות, שקניתי רק השבוע, כמו קודמיו מחזק ומעשיר. זה ספר שצריך לחזור אליו שוב ושוב.

 4. יישר כוח על הכתבה המוצלחת ב-YNET

  נפלא, עמוק, יפהפה.

  כמה מרענן לקרוא כתבה כזו בתוך כל הצהוב.

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  חיזוק לכותב, המלצה חמה לגולשים

  קראתי את טרדות הפרנסה וקיבלתי משמעות אמיתית לעבודה הרבה שאני משקיע על מנת להתפרנס, הפרדוקס הוא שלאחר קריאת הספר אני איני רואה את העבודה כטירדה,קיבלתי פורפורציה ומשמעות לשאר מטלות היום. ממליץ בחום והתחלתי לקרוא את זוגיות והתאמה

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הספרים האלה מוצאים אותי בתקופה קשה בחיי, מחזקים בי את האמונה ומביאים לי הרבה תקווה בתקופה אישית די קשה בחיי, ועל כך אני רוצה לומר תודה! ושה' יישלח למחבר ברכה ובשורות טובות.

 7. סדרת עצות התניא

  למערכת שלום,

  אני משתתפת בשיעורי תניא כבר תקופה ארוכה, ובהחלט נשכרת מכך. קראתי כבר את "יום הולדת" והיום אני קוראת את "הדיבור", שהוא קצת קשה יותר, ונהנית מכל רגע. אני כבר מתכננת את יום ההולדת הבא שלי, שיהיה בעל משמעות רבה יותר מ53 שקדמו לו…

  המשיכו בעבודתכם הברוכה

 8. על זה נאמר – אין ארוחות חינם

 9. עמוק, פשוט גאוני, להוריד כאלה דברים עמוקים שהיו שייכים רק לנו… יישרכוח. שיראו עוד ועוד חיבורים. זה בטח מסב נחת רוח לרבי

 10. וואו! קיבלתי את זוגיות והתאמה מחברה. הישג מרשים! עוד לא נתקלתי בספר כזה

 11. כמה פעמים שאני מתקשר ומבטיחים שהספר על יום הולדת כבר יהיה מוכן. מה קורה אם זה? למה דווקא הספר הזה לא מופץ עדיין בחנויות?

  חוצמזה האחרים תפסו את אשתי.ה אני עוד לא הספקתי לקרוא

 12. בימים אלה סיימתי את קריאת ספרך הנוסף 'טרדות הפרנסה', ומצאתי זאת לנכון להודות על ההנאה הצרופה וחווית הלימוד והקריאה שהעניק ספר זה לי. ברכת ישר כוח וחזק ואמץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *