סודו של הרבי

sodo_shel_harabi(1)הרבי מלובביץ', מנחם–מענדל שניאורסון, הפך את קומץ החסידים שנותרו לאחר השואה למעצמה חוצת גבולות ויבשות. עד היום דמותו מרתקת ומעוררת סקרנות לא רק בעיני חסידיו ואוהדיו. מה היה בו שקסם למאות–אלפים ברחבי העולם? מה סוד הכריזמה של הרבי, שמשך ומושך אליו כה רבים מכל שדרות החברה?

השפעתו של הרבי מלובביץ' היא חידה. תקופת חייו הראשונה, עד שנעשה רבי, נחשבה בעבר אפופת סוד ומסתורין. היה ידוע שנולד ברוסיה, חי פרקי זמן בברלין ובפריז ורכש השכלה כללית רחבה, לצד ידע מקיף בתורה ובמחשבה היהודית לגווניה. אולם בשנים האחרונות נחשפו עשרות מסמכים חדשים והתכתבויות, השופכים אור חדש ואמין על קורות חייו בשנים האלה.

בחלק השני של חייו בילה הרבי את רוב שעות היממה בחדר עבודתו בברוקלין וכמעט לא יצא משכונת הפרברים הניו–יורקית, פרט לביקורים בבית העלמין שבו נטמן חותנו. אולם דווקא בתקופה הזאת נעשה לרב המשפיע ביותר בעולם היהודי, שאחריו צבא של ממש.

סודו של הרבי מבקש לפענח את סוד כוחו של הרבי מלובביץ'. הספר מזמין את הקוראים למסע שבמהלכו ייחשף מי הוא הרבי בעיני מאמיניו ומי היה באמת. מסע שבמסגרתו מתברר כיצד ליטש את תורתו רבת–הפנים ועד כמה השפיעה תורה זו על העולם היהודי בכללותו.

בהוצאת ידיעות ספרים. 55 ש"ח בלבד + 10 ש"ח דמי משלוח בדואר רשום.
***

 למבצעי ספרים נוספים!לקריאת ביקורות על הספר

***

לרכישת ספרי ההוצאה: ניתן לשלם בכרטיס אשראי באתר דרך הלינק המאובטח; או בטל': 072-2113316; במייל: hitbonenut@gmail.com; או על-ידי השארת פרטים בתיבת צור קשר, ונציגנו ישוב לפנייה בהקדם.

ניתן גם לשלוח צ'ק בדואר, לכתובת: מושב שקף, חרוב 12, ד.נ. לכיש 79380, לפקודת התבוננות הוצאה לאור.

הספרים נשלחים בדואר רשום בלבד. מפעילי האתר משתדלים לשלוח את הספרים ליעדם כבר ביום ההזמנה או לכל היותר ביום למחרת.

לברור הנחות ברכישות מעל 10 ספרים, יש ליצור קשר באמצעות הפרטים המצויינים בעמוד 'צור קשר'.

לרכישה מחו"ל יש ליצור קשר במייל (hitbonenut@gmail.com), על מנת לברר את מחיר המשלוח העדכני.

תודה על ההתעניינות בפרסומי ההוצאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
דילוג לתוכן