חווייתירשימות קריאה

עדכוני תוכן ופעילות. ניוזלטר מרחשון תש"פ

עדכוני תוכן ופעילות, לרבות שיעורים קרובים. לחצו כאן למעבר לניוזלטר המלא שנשלח למנויים (ניתן להקיש גם על התמונה)
תקציר עדכוני הניוזלטר:
שלום לכולם, מצורפים עדכוני תוכן ופעילות. נתחיל כמובן בתוכן.
א. שלוש אמות, שבע כפולות, שכל ורגשות – המשך לימוד בתניא (פרק ג 2) ובשורה טובה ללומדים – עכשיו אפשר לשמוע את השיעורים הארוכים גם באפליקציות ספוטיפיי וסאונדקלאוד (וכמובן גם דרך האתר). כך שעתה ניתן לנווט עם ווייז ולהאזין. ( לכל השיעורים בתניא  עד כה).
ב. הביקורתיות מפרקת את היחסים הזוגיים. מהו תהליך הגמילה – לייב
ג. בודקים שלוש וארבע פעמים אם נעלתם את הרכב וכיביתם את הדוד? שוכחים אם קראתם קטע מסוים? על פיזור הנפש ושכחה – רשימה חדשה באתר ולייב.
ד. על רגשות אשם ונטייה לעורר נקיפות מצפון – לייב
ה. גאולה מן הבדידות – שתי עצות – לייב  
ו. וגם קצר אחד: המלצת לימוד – הסדרה יהדות בג'ינס.

. תאריכי הרצאות קרובים:
– לצפוניים: במוצ"ש הקרוב תתקיים ביישוב אמירים הרצאה בנושא: עקרונות ההפוך – חשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל (20:30, בספרייה. כניסה חופשית). מוזמנים.
– עכשיו לדרומיים. למחרת, ביום ראשון יב חשון, 10.11 תיפתח באילת סדרת הרצאות בשם גדולים מהחיים (17:00-18:30 בקמפוס האוניברסיטה). ההרצאה הראשונה תהיה בנושא: סודו של הרבי, על דמותו ותורתו של הרבי מלובביץ'. ההרצאה סגורה בעיקרון, אבל אם יש אילתים בקהילת התבוננות שרוצים להשתתף נוכל לדאוג לכך.
– ביום שני ושלישי, כ-כא מרחשוון 18-19-11, יתקיימו ב-8:30 בבוקר שיחות במכללת 'מורשת יעקב', רחובות, בנושא לנצח כל רגע מחדש. (אותה שיחה לקהל שונה)  
– ביום שני, ד כסלו, 2.12 תתקיים הרצאה בנושא חסידות וציונות, במרכז מורשת בגין, השלוחה הצפונית, בספרייה העירונית-קריית אתא , 20:00. הכניסה חופשית.
– בתווך אשתתף בכינוס השלוחים בניו-יורק, אנסה להעביר קצת חוויות.
– בשבוע שעבר העברתי ערב לצוות המורים באולפנת צפירה וביום חמישי אעביר במושבה מגדל שיחה לצוות המדרשה החסידית על עקרונות אומנות ההגבהה. שיחות צוות הן תמיד סגורות לקהל אבל יש בהן חשיבות מיוחדת, בזכות היכולת של הצוותים להעביר את התכנים הלאה, ולהשפיע על מתחנכים. זו ההזדמנות להזכיר שאמנם סדנה אונליין היא לא כמו סדנה פרונטלית, אבל תוכלו לקבל את התכנים המועברים לצוותים ב סדנת החינוך אונליין,  באתר התבוננות.

עוד בקטגוריה זו:

Back to top button
דילוג לתוכן