לחיות את החיים במלואם

לממש את הפוטנציאל, לחשוב יצירתית, לפרוץ גבולות, לנצח רגשות לא רצויים, להגביה את הילדים, לעורר את האהבה, לאמץ תודעת בריאות, להכיר את הנפש לעומק.

שיטת התבוננות צוללת אל מעמקי תורת הנפש היהודית ודולה ממנה תובנות, עצות, טכניקות ישומיות ומסלולי עבודה פנימיים המתפרשים על כל המרחבים בחיינו ובהם בריאות הנפש והגוף, זוגיות, הורות וחינוך, אימוץ דרכי חשיבה יצירתיים בחיים בכלל ובעולם התעסוקתי בפרט ועוד ועוד.

מטרת התבוננות היא לקדם את הידע העולה מתוך ספרות החסידות והקבלה, כך שישמש כלי יעיל ורלוונטי לצמיחה והתפתחות בחיים המודרניים. כלי שנועד לעורר אותנו לחיות את החיים במלואם.

ד"ר יחיאל הררי חיבר תשעה ספרים בתחום תורת הנפש היהודית שנמכרו בעשרות אלפי עותקים. בשנים האחרונות הוא לימד בעשרות רבות של ערים בארץ ובעולם, הרצה בפני מגוון רחב של קהלים וארגונים, העביר סדנאות והשתלמויות באינספור כנסים ומתראיין תדיר באמצעי התקשורת השונים. לקריאה נוספת על אודות ד"ר הררי.

כדי להצליח ולקדם שינוי, אנו מציעים כמה מסלולים:

  • לימודי התבוננותתוכנית הדגל שלנו! לימוד קבוע ומשנה חיים בתורת הנפש היהודית עם ד"ר יחיאל הררי (זום, שלישי 21:30). הלימוד כולל תרגילים, מקורות וסיכומים. כל הפרטים בלינק.
  • פסיכולוגיה בפרשה – פרשת השבוע מזווית ייחודית. הלימוד מתבסס בעיקר על רעיונות אדמו"ר הזקן. לצדו מובאים מגוון של מדרשים, כתבים וזוויות ראייה ייחודיות של גדולי ישראל בכל הדורות.
  • בלוג – הכולל רשימות קריאה קצרות וארוכות, סרטונים קצרים, שיעורים מעמיקים ועוד. 
  • סדנאות אונליין ובזום– סדנאות משנות חיים במגוון נושאים: חשיבה יצירתית, הורות, זוגיות, מימוש פוטנציאל, התמודדות עם סטרס, עצבות, פחדים וכעסים, תחושת בדידות ועוד (עכשיו כניסה חופשית לכל התכנים במנוי אחד).
  • ספרים וספרים קוליים: הפוך (חשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל); אומנות ההגבהה (המדריך להורות וחינוך על-פי חכמת היהדות); לנצח כל רגע מחדש (שיחת נפש עם בעל התניא); סודו של הרבי; להכיר את הבורא (ביאור לשער היחוד והאמונה); על זוגיות והתאמה; טרדות הפרנסה; יום הולדת; חלומות ומשמעותם
  • חווייתי – מסעות, השתלמויות, שבתונים, סמינרים, חגים.
  • הרצאות – רכזי תרבות בארגון, מלכ"ר או מוסד חינוכי? נשמח להגיע אליכם עם הרצאות / סדנאות / השתלמויות מיוחדות
  • שיעור שבועי קבוע באנגלית (בדרך כלל בתניא וברעיונות מתורת הנפש היהודית) ימי ראשון, 17:00 שעון ישראל, בזום.

מוזמנים להצטרף אלינו ללימוד משנה חיים.

Back to top button