עדכון

לחיות את החיים במלואם

לממש את הפוטנציאל, לחשוב יצירתית, לפרוץ גבולות, לנצח רגשות לא רצויים, להגביה את הילדים, לעורר את האהבה, לאמץ תודעת בריאות, להכיר את הנפש לעומק.

שיטת התבוננות צוללת אל מעמקי תורת הנפש היהודית ודולה ממנה תובנות, עצות, טכניקות ישומיות ומסלולי עבודה פנימיים המתפרשים על כל המרחבים בחיינו ובהם בריאות הנפש והגוף, זוגיות, הורות וחינוך, אימוץ דרכי חשיבה יצירתיים בחיים בכלל ובעולם התעסוקתי בפרט ועוד ועוד.

מטרת התבוננות היא לקדם את הידע העולה מתוך ספרות החסידות הקבלה, כך שישמש כלי יעיל ורלוונטי לצמיחה והתפתחות בחיים המודרניים. כלי שנועד לעורר אותנו לחיות את החיים במלואם.

ד”ר יחיאל הררי חיבר תשעה ספרים בתחום תורת הנפש היהודית שנמכרו בעשרות אלפי עותקים. בשנים האחרונות הוא לימד בעשרות רבות של ערים בארץ ובעולם, הרצה בפני מגוון רחב של קהלים וארגונים, העביר סדנאות והשתלמויות באינספור כנסים ומתראיין תדיר באמצעי התקשורת השונים. לקריאה נוספת על אודות ד”ר הררי.

כדי להצליח ולקדם שינוי, אנו מציעים כמה מסלולים:

  • סדנאות אונליין – סדנאות משנות חיים בתחומי: חשיבה יצירתית, הורות, זוגיות, מימוש פוטנציאל, התמודדות עם סטרס, עצבות, פחדים וכעסים, תחושת בדידות ועוד.
  • ספרים (וספרים קוליים) הפוך (חשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל); אומנות ההגבהה (המדריך להורות וחינוך על-פי חכמת היהדות); לנצח כל רגע מחדש (שיחת נפש עם בעל התניא); סודו של הרבי; להכיר את הבורא (ביאור לשער היחוד והאמונה); על זוגיות והתאמה; טרדות הפרנסה; יום הולדת; חלומות ומשמעותם
  • בלוג – לימוד קבוע עם ד”ר יחיאל הררי, השתתפות בשיעורים וקריאת תכנים.
  • חווייתי – מסעות, שבתונים, סמינרים, חגים.
  • הרצאות – רכזי תרבות בארגון, מלכ”ר או מוסד חינוכי? נשמח להגיע אליכם עם הרצאות / סדנאות / השתלמויות מיוחדות
***
 
אי אפשר להתפתח מבחינה פנימית ולנצח קרבות בנפש מבלי לההפך לאדם לומד ומתבונן.
מטרת קהילת התבוננות היא ליצור מרחב ללימוד מעמיק, עיוני ומעשי, בתורת הנפש היהודית.

הצטרפו אלינו כדי לקבל עדכונים על אודות תכנים חדשים, להשתתף בשיעורים LIVE, ארועים מיוחדים, הרצאות וסדנאות הפתוחות לקהל הרחב ועוד. 

* עכשיו תשורה למצטרפים לרשימת התפוצה  – ספר קולי מתנה (הפוך).
* לעדכונים בוואטסאפ
(קבלת עדכונים והשיעור הקבוע. קבוצה א (מלאה), קבוצה ב)

* עדכונים במייל:

***

רכישת מנוי שנתי לאתר התבוננות (כניסה לכל התכנים):

רוב התכנים באתר פתוחים לגלישה חופשית. כדי להיכנס לסדנאות, להאזין לספרים הקוליים ולצפות בחלק מהשיעורים יש לרכוש מנוי שנתי. עתה המנוי במחיר מבצע של 290 ש”ח בלבד. בכפתור תוכלו לרכוש מנוי במהירות ולהיכנס לכל התכנים.

לתשלום

***

הזינו שם משתמש וסיסמה לכניסת מנויים:

Print Friendly, PDF & Email