יום חמישי , יולי 18 2019

לחיות את החיים במלואם

לממש את הפוטנציאל, לחשוב יצירתית, לפרוץ גבולות, לנצח רגשות לא רצויים, להגביה את הילדים, לעורר את האהבה, לאמץ תודעת בריאות, להכיר את הנפש לעומק.

שיטת התבוננות צוללת אל מעמקי תורת הנפש היהודית ודולה ממנה תובנות, עצות, טכניקות ישומיות ומסלולי עבודה פנימיים המתפרשים על כל המרחבים בחיינו ובהם בריאות הנפש והגוף, זוגיות, הורות וחינוך, אימוץ דרכי חשיבה יצירתיים בחיים בכלל ובעולם התעסוקתי בפרט ועוד ועוד.

מטרת התבוננות היא לקדם את הידע העולה מתוך ספרות החסידות הקבלה, כך שישמש כלי יעיל ורלוונטי לצמיחה והתפתחות בחיים המודרניים. כלי שנועד לעורר אותנו לחיות את החיים במלואם.

ד”ר יחיאל הררי חיבר תשעה ספרים בתחום תורת הנפש היהודית שנמכרו בעשרות אלפי עותקים וחלקם הפכו לרבי מכר. בשנים האחרונות הוא לימד בעשרות רבות של ערים בארץ ובעולם, הרצה בפני מגוון רחב של קהלים וארגונים, העביר סדנאות והשתלמויות באינספור כנסים ומתראיין תדיר באמצעי התקשורת השונים. לקריאה נוספת על אודות ד”ר הררי.

כדי להצליח ולקדם שינוי, אנו מציעים כמה מסלולים:

  • סדנאות אונליין – סדנאות משנות חיים בתחומי: חשיבה יצירתית, הורות, זוגיות, מימוש פוטנציאל, התמודדות עם סטרס, עצבות, פחדים וכעסים, תחושת בדידות ועוד.
  • ספרים– הפוך (חשיבה יצירתית ומימוש פוטנציאל – יראה אור בקרוב); אומנות ההגבהה (המדריך להורות וחינוך על-פי חכמת היהדות); לנצח כל רגע מחדש (שיחת נפש עם בעל התניא); סודו של הרבי; להכיר את הבורא (ביאור לשער היחוד והאמונה); על זוגיות והתאמה; טרדות הפרנסה; יום הולדת; חלומות ומשמעותם
  • בלוג – לימוד קבוע עם ד”ר יחיאל הררי, השתתפות בשיעורים וקריאת תכנים.
  • חווייתי – מסעות, שבתונים, סמינרים, חגים.
  • הרצאות – רכזי תרבות בארגון, מלכ”ר או מוסד חינוכי? נשמח להגיע אליכם עם הרצאות / סדנאות / השתלמויות מיוחדות
***
אי אפשר להתפתח מבחינה פנימית ולנצח קרבות בנפש מבלי לההפך לאדם לומד ומתבונן.
מטרת קהילת התבוננות היא ליצור מרחב ללימוד מעמיק, עיוני ומעשי, בתורת הנפש היהודית.

הצטרפו אלינו כדי לקבל עדכונים על אודות תכנים חדשים, להשתתף בשיעורים LIVE, ארועים מיוחדים, הרצאות וסדנאות הפתוחות לקהל הרחב ועוד. 

* לעדכונים בוואטסאפ (קבלת עדכונים והשיעור הקבוע)
* קהילת התבוננות בפייסבוק
(שם נערך השיעור הקבוע, בדרך כלל בימי שישי בתשע, לייב. תוכלו להשתתף, לעלות שאלות וכו’)

* עדכונים במייל: