יום חמישי , פברואר 21 2019

על זוגיות והתאמה

“על זוגיות והתאמה”

“כיצד מוצאים בן או בת זוג? האם בני הזוג שאיתנו הם השותפים המתאימים לנו ביותר? האם הזוגיות היא תוצאה של בחירה חופשית או גזרה קבועה מראש? מה קורה בטקס החתונה? מה מבטאת החופה ומהי הטבעת? מה ניתן ללמוד על מעמד האשה מברית הנישואין? כיצד ייתכן הפער בין הכמיהה לזוגיות לבין הקשיים הכרוכים בחיים המשותפים?

256 עמ’. לקריאת הביקורות על הספר לחצו על התמונה

הספר ‘על זוגיות והתאמה’ מעמיק ביחס הקבלה והחסידות כלפי שאלות אלה ואחרות, תוך פענוח סוד תורת השידוכים בין בני זוג. ככלל, נושא הזוגיות והאהבה הוא אולי המרכזי ביותר במחשבה היהודית. הזוגיות היא כסדנא לעידון המידות, לעבודה עצמית, להקשבה לזולת, לנכונות להקרבה. הזוגיות היא המבחן המרכזי ביותר בחיינו הבוגרים.

על-פי תורת הקבלה והחסידות מציאת ‘הנפש התאומה’ וקיום מוצלח של מערכת זוגית הינם הכרחיים להשגת השלמות האנושית ולמימוש תכלית האדם”.

מחיר קטלוגי (מהדורה שלישית חדשה ומעודכנת): 88 ש”ח.

מחיר מבצע באתר בלבד: 55 ש”ח בלבד + 10 ש”ח דמי משלוח בדואר רשום.
***

 לקריאה נוספת;

למבצעי ספרים נוספים!!

***

לרכישת ספרי ההוצאה: ניתן לשלם בכרטיס אשראי באתר דרך הלינק המאובטח; או בטל’: 072-2113316; במייל: hitbonenut@gmail.com; או על-ידי השארת פרטים בתיבת צור קשר, ונציגנו ישוב לפנייה בהקדם.

ניתן גם לשלוח צ’ק בדואר, לכתובת: מושב אליאב, האטד 5, ד.נ. לכיש 7938300, לפקודת התבוננות הוצאה לאור.

הספרים נשלחים בדואר רשום בלבד בארץ ובחו”ל. מפעילי האתר משתדלים לשלוח את הספרים ליעדם כבר ביום ההזמנה או לכל היותר ביום למחרת.

לברור הנחות ברכישות מעל 10 ספרים, יש ליצור קשר באמצעות הפרטים המצויינים בעמוד ‘צור קשר‘.

תודה על ההתעניינות בפרסומי ההוצאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Powered by WishList Member - Membership Software