יום שבת , אפריל 29 2017

סודו של הרבי

sodo_shel_harabi(1)הרבי מלובביץ', מנחם–מענדל שניאורסון, הפך את קומץ החסידים שנותרו לאחר השואה למעצמה חוצת גבולות ויבשות. עד היום דמותו מרתקת ומעוררת סקרנות לא רק בעיני חסידיו ואוהדיו. מה היה בו שקסם למאות–אלפים ברחבי העולם? מה סוד הכריזמה של הרבי, שמשך ומושך אליו כה רבים מכל שדרות החברה?

השפעתו של הרבי מלובביץ' היא חידה. תקופת חייו הראשונה, עד שנעשה רבי, נחשבה בעבר אפופת סוד ומסתורין. היה ידוע שנולד ברוסיה, חי פרקי זמן בברלין ובפריז ורכש השכלה כללית רחבה, לצד ידע מקיף בתורה ובמחשבה היהודית לגווניה. אולם בשנים האחרונות נחשפו עשרות מסמכים חדשים והתכתבויות, השופכים אור חדש ואמין על קורות חייו בשנים האלה.

בחלק השני של חייו בילה הרבי את רוב שעות היממה בחדר עבודתו בברוקלין וכמעט לא יצא משכונת הפרברים הניו–יורקית, פרט לביקורים בבית העלמין שבו נטמן חותנו. אולם דווקא בתקופה הזאת נעשה לרב המשפיע ביותר בעולם היהודי, שאחריו צבא של ממש.

סודו של הרבי מבקש לפענח את סוד כוחו של הרבי מלובביץ'. הספר מזמין את הקוראים למסע שבמהלכו ייחשף מי הוא הרבי בעיני מאמיניו ומי היה באמת. מסע שבמסגרתו מתברר כיצד ליטש את תורתו רבת–הפנים ועד כמה השפיעה תורה זו על העולם היהודי בכללותו.

בהוצאת ידיעות ספרים. מחיר קטלוגי: 98 ש"ח.
מחיר מבצע רק באתר: 65 כולל דמי משלוח.

לתשלום מאובטח דרך פלא פיי (כולל ישראכרט ואמריקן אקספרס):
לינק לדף תשלום

לתשלום מאובטח דרך PAY-PAL: לינק לדף תשלום

 ***

 

רוה"מ מקבל את העותק ה-30000 מסודו של הרבי. היה נרגש להזכר בפגישותיו עם הרבי וציין כי התמונה המופיעה בספר תלויה אצלו בחדר העבודה האישי. הבטיח לקרוא... בפגישה נכח גם הרב הראשי, הרב דוד לאו שסיפר שקיבל את הספר, קרא אותו מכריכה לכריכה ונהנה מאוד..
רוה"מ מקבל את העותק ה-30000 מסודו של הרבי. היה נרגש להזכר בפגישותיו עם הרבי וציין כי התמונה המופיעה בספר תלויה אצלו בחדר העבודה האישי. הבטיח לקרוא… בפגישה נכח גם הרב הראשי, הרב דוד לאו שסיפר שקיבל את הספר, קרא אותו מכריכה לכריכה ונהנה מאוד..
סודו של הרבי רבי מכר
למעלה מעשרים שבועות ברשימות רבי המכר

***

היכנסו לדף מבצעי הספרים שלנו

לקריאת ביקורות נוספות על ספרי התבוננות

***

* לרכישת ספרי ההוצאה: ניתן לשלם בכרטיס אשראי באתר דרך הלינקים המאובטחים; או בטל': 072-2113316; במייל: hitbonenut@gmail.com; או על-ידי השארת פרטים בתיבת צור קשר, ונציגנו ישוב לפנייה בהקדם.

* ניתן גם לשלוח צ'ק בדואר, לכתובת: אליאב, האטד 5, ד.נ. לכיש 79380, לפקודת התבוננות הוצאה לאור.

* מפעילי האתר משתדלים לשלוח את הספרים ליעדם כבר ביום ההזמנה או לכל היותר ביום למחרת.
* לברור הנחות ברכישות מעל 10 ספרים, יש ליצור קשר באמצעות הפרטים המצויינים בעמוד 'צור קשר'.
Print Friendly

תבדקו גם

על זוגיות והתאמה

"כיצד מוצאים בן או בת זוג? האם בני הזוג שאיתנו הם השותפים המתאימים לנו ביותר? …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *